Vítěz Vánoční soutěže o letenku

Koncem října jsem dostal krásný dopis od pána, který se mnou letěl. Byla to milá vzpomínka. Píšete mi často a je zřejmé, že jsem průvodcem Vašeho zážitku a rádi na něj vzpomínáte. Ovšem tohle bylo jiné a nedalo mi to, dohodli jsme a já se o něj s Vámi podělil. Podívejte se na článek z 12. listopadu. Zároveň jsme se rozhodli vyhlásili soutěž o letenku balonem. Téma bylo vaše představa nebo zkušenost. Celkem jsem dostal 156 emailů nebo facebookových přízpěvků. Nebylo to jednoduché. Někdo si představoval, že mne unese i z balonem, někdo zavzpomínal let v exotických krajích. Dostal jsem i hezké přízpěvky o tom, jak na let dlouho vzpomínal a podobně.
 
 
Vítězi jsou nakonec dva :
 
Pan Polidor doprovodil svůj hezký text i krásnými videi ze svých aktivit a paní Gaudlová s dojemnou básničkou.
 
Vítězům gratuluji věnuji jim letenku pro let balonem u nás na Karlštejně.
 
Přízpěvků bylo mnoho a vybírat bylo opravdu těžké a jak jsem napsal, bylo i z čeho. Jsem rád, že jste věnovali svůj čas a rozdělili se se mnou o své zážitky. Serii dalších krásných textů jsem neodolal ohodnit rovněž a dal dvě kategorie útěchy:
 
sleva 10 % pro 
paní Šindelářovou, pány Vostrého, Šmída
 
sleva 5 % pro 
paní Fialovou, Vinšovou, Červenkovou, Peterkovou, Škopková, 

 

Všem gratuluji, přeji hezké Vánoce a měkká přistání v roce 2019.

Jan Smrčka

Honza Smrčka

Vzduchoplavec oddaný létání balonem tělem i duší. Jeho letecké ambice dalece přesahují vyhlídkové lety. Ty si díky kontaktu s klienty vždycky náramně užívá, ale ve volném čase se pouští do větší „divočiny“.