Vzpomínka na Kardinála Vlka

V sobotu jsme rozloučili s Kardinálem Vlkem.

Byl to muž, kterého jsem měl tu čest poznat osobně. Není mnoho takových mužů. Oslavil s námi své 80tiny u nás na Karlštejně. Pan kastelán Kubů a jeho tým nám ukázali hrad při mimořádné prohlídce, pak jsme povečeřeli v restauraci U Ezopa a nakonec jsme se proletěli Balonem Karlštejn, kterému před tím pan Kardinál požehnal.

IMG_8983

Měl létání rád. Proto přijal pozici Čestného předsedy našeho Balonklubu Karlštejn. Zůstali jsme v kontaktu i nadále a opravdu je důvod proč si takového člověka vážit.

IMG_4395

Toto Vánoční přání poslal v době, kdy bojoval se svou vážnou nemocí. Drželi jsme mu moc palce a přáli si, aby i tentokrát zvítězí. Ve stejnou dobu bojovala i moje maminka. I pro ni to byla poslední bitva.

Tento víkend bylo moc hezké počasí. Rozloučili jsme se panem Vlkem velmi hezkým obřadem a během následných letů jsem na oba rád a upřimně vzpomněl.

Čest jejich památce.....

Podívejte si i na videa:

https://youtu.be/KkUKlT4RMQs https://youtu.be/n-nz3RrM72Q
Jan Smrčka

Honza Smrčka

Vzduchoplavec oddaný létání balonem tělem i duší. Jeho letecké ambice dalece přesahují vyhlídkové lety. Ty si díky kontaktu s klienty vždycky náramně užívá, ale ve volném čase se pouští do větší „divočiny“.